Konferencia FM Camp 2022

Konferencia FM Camp 2022 je dvojdňová odborná konferencia plná prípadových štúdií z praxe a trendov v oblasti Facility a Property Managementu na Slovensku.

Energetická efektívnosť je dnes pre mnohé spoločnosti témou číslo 1. Trh je v rámci nákupu energií nestabilný. Skokový medziročný nárast cien energií bol taký obrovský, že veľa firiem nevie na takúto zmenu zareagovať v dostatočne rýchlom čase. Odhady na rast cien, napríklad plynu v budúcom roku o 60 %, vyvolávajú u odberateľov paniku. Správať sa energeticky efektívne je preto pre firmy nielen otázka ekologická, ale predovšetkým ekonomická. Pomôcť im pri tom môžu aj moderné technológie, ktoré spoločnostiam pomáhajú riadiť a analyzovať dáta z prevádzky budov.

V dňoch  8. – 9. 9. 2022 prednesie množstvo hosťujúcich rečníkov v priestoroch rekreačno-športového komplexu AquaCity Poprad prednášky v piatich tematických sekciách:

  • Prípadové štúdie a zaujímavé projekty vo FM, PM a EM
  • Využitie IT technológií vo FM, PM a EM, IoT, smart riešenia
  • Energetický management so zameraním na energetickú efektívnosť

Bližšie informácie o konferencii a registráciu nájdete na webovej stránke www.fmcamp.sk.

Prosíme Vás, aby ste na registráciu využili elektronický registračný formulár na webovej stránke www.fmcamp.sk/EventRegistration